زمانی که مدیریت مجموعه‌ای رانندگان و زمان‌بندی تحویل کالا را بر عهده دارید، ضرب المثل «بی‌خبری خوش‌خبری است» برایتان چندان کاربرد ندارد. شما باید تا حد امکان با استفاده از ابزارهای مختلف از وضعیت کالای خود باخبر بوده و از ابراز بی‌اطلاعی کردن به مشتری جلوگیری کنید.

زمانی که شما یک ابزار ردیابی لحظه‌ای داشته باشید قادر خواهید بود در هر لحظه و به صورت آنی عملکرد ناوگانتان را رصد کنید. شما می‌توانید با اعتماد بنفس تیمتان را مدیریت کرده و نسبت به موقعیت مکانی رانندگانتان آگاهی داشته باشید. شفافیت برای داشتن یک روز موفق کلیدی است و اگر شما می‌خواهید به سرعت از موقعیت راننده‌تان آگاهی پیدا کنید یکی از راهکارها ردیاب جی‌پی‌اس است. زمانی که شما سرگرم بررسی شکایتهای مشتریان، پیگیری درخواست‌ها و واکنش به شرایط اضطراری هستید، ردیابی لحظه‌ای می‌تواند به شما در مدیریت موثرتر کمک کند.

با کمک ردیابی GPS کریوت شما می‌توانید:

  • موقعیت راننده و وسیله نقلیه خود را 24 ساعته تایید کنید
  • از کسب وکار خود حفاظت کنید
  • مسولیت‌پذیری خود را افزایش دهید
  • رفتار راننده را نظارت کنید

مزایای ردیابی GPS

دلیل رشد فناوری، تلاش برای حل کردن مشکلات رایج مردم بوده است. در دنیای کسب‌وکار، فناوری اغلب پاسخی برای نگرانی‌های بودجه‌ای و عملیاتی ارائه می‌دهد. این روزها کسب و کارهای بیشتری به فناوری GPS روی آورده‌اند چرا که بر این باورند این تکنولوژی می‌تواند برخی مشکلات رایج آنها را حل کند.

جلوگیری از اتلاف زمان

در کسب‌وکار، زمان معادل پول است، بنابراین زمان تلف شده به طور مستقیم به هدررفت پول منجر می‌شود. زمان از طرق مختلفی هدر می‌رود، به خصوص زمانی که شما در طول روز راننده‌های مختلفی داشته باشید. سرویس ردیاب GPS کریوت به شما کمک می‌کند که مسیرهای بهتری را چیده و رانندگان را به طور بهینه‌تری به ماموریت بفرستید. این فناوری همچنین فعالیت‌های خارج از برنامه رانندگان را در هر لحظه می‌تواند به شما اطلاع دهد.

فناوری ردیاب GPS می‌تواند بهینه‌ترین مسیرها را به رانندگان شما پیشنهاد کرده و از این طریق مصرف سوخت را کاهش دهد. همچنین این ردیاب می‌تواند توقف اضافی، مصرف سوخت بی‌رویه، ترمزگیری ناگهانی، سرعت بیش از حد و رانندگی غیرمحتاطانه را به اطلاع شما برساند

جلوگیری از هدررفت سوخت

فناوری ردیاب GPS می‌تواند بهینه‌ترین مسیرها را به رانندگان شما پیشنهاد کرده و از این طریق مصرف سوخت را کاهش دهد. همچنین این ردیاب می‌تواند توقف اضافی، مصرف سوخت بی‌رویه، ترمزگیری ناگهانی، سرعت بیش از حد و رانندگی غیرمحتاطانه را به اطلاع شما برساند. اگر کارمند شما نیاز به کمک داشته باشد، ردیاب GPS می‌تواند با فرستادن نزدیکترین واحد پشتیبانی به محل از هدررفت سوخت و پول جلوگیری کرده و در عین حال بازدهی را افزایش دهد.

 

تشویق رانندگان به رفتار امن

متاسفانه یک دعوای حقوقی بزرگ می‌تواند یک کسب و کار کوچک و نوپا یا حتی متوسط را ورشکسته کند. آیا مطمئن هستید که کارمندان شما هرگز با وسایل نقلیه شرکت شما سرعت غیرمجاز نداشته رفتارهای خطرناک رانندگی دیگری انجام نمی دهند؟

حتی اگر شما پشت فرمان هم نباشید، مسوول رفتار کارمندانی هستید که در ساعت کاری از وسیله نقلیه شما استفاده می‌کنند. ردیابی GPS رفتارهای رانندگی ایمن‌تری را ترویج می‌کند چرا که کارمندان متوجه خواهند شد که این موضوع برای شما مهم است.

تضمین صحت ساعت کاری رانندگان

ردیاب GPS از طرق مختلف موجب صرفه‌جویی در سرمایه مالکان کسب و کار می‌شود اما ثبت دقیق ساعت کاری یکی از مشهودترین آنهاست. اگر شما به گزارش دستی ساعت کاری یا سیستم‌های مشابه دیگر تکیه کنید، خطای انسانی می‌تواند موجب هدر رفتن پول زیادی از شما شود. با خدمات ردیابی GPS کریوت، شما می‌توانید مشاهده کنید که هر کار دقیقا چقدر زمان می‎‌برد و با این کار اضافه‌کاری‌ها و پرداخت‌های بی‌مورد را به شدت کاهش دهید.

ارائه شفافیت بیشتر برای مشتریان

به جرات می‌توان گفت که وقتی راننده شما در زمان مورد انتظار به مقصد نرسد، حجم تماس شما افزایش می‌یابد، به این معنی که انتظارات برآورده نشده است و مشتریان شما در تاریکی رها شده‌اند.

به منظور کاهش تنش و بهبود تجربه مشتری شما می‌توانید زمان تحویل تخمینی بهتری را بر اساس داده‌های مکانی GPS ارائه کنید. شما همچنین می‌توایند با استفاده از سیستم اعلان کریوت پیام‌های به روزی به مشتریانتان بدهید. مثلا اینکه «راننده 15 دقیقه دیگر می‌رسد.» مشتریان شما از این سطح از شفافیت به شدت استقبال می‌کنند.

نگهداری و تعمیرات

کدام یک از وسایل نقلیه شما نیاز به تعویض روغن در هفته بعد دارد؟ آیا به لاستیک‌های جدید نیاز دارید؟ تسمه تایم کدام خودروی شما باید به زودی عوض شود؟ واقعیت این است که ردیابی این اطلاعات در ذهن کار بسیار دشواری است. اگر این موارد را فراموش کنید، احتمالا هزینه تعمیر گران و بسیار زمانبر خواهد بود.

وسایل نقلیه به روش‌های بی‌شماری نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارند، و وقتی می‌خواهید کل ناوگان آن‌ها را مدیریت کنید، این هزینه‌ها چند برابر می‌شود. دستگاه ردیاب GPS که روی هر خودرو وصل می‌شود می‌تواند مسافت طی شده را محاسبه کرده و زمانی که وقت تعمیرات رسید به شما اطلاع دهد. این ردیاب همچنین قادر است که در صورت بیکار ماندن بیش از حد خودرو به شما اطلاع دهد تا از فشار مازاد به موتور جلوگیری کند. شما می‌توانید به رانندگان خود یادآوری کنید در صورتی که توقف بیش از حد دارند، ماشین را خاموش کنند تا از آسیب به خودرو و استهلاک بیشتر آن جلوگیری کنند.

رهایی از حدس و گمان ترافیکی یا مسائل دیگر

GPS به شما اجازه می‌دهد که در هر لحظه موقعیت راننده خود را مشاهده کند. با این حال دانستن زمان رسیدن موجب می‌شود که مساله بزرگتری حل شود. زمانی که شما بتوانید زمان تحویل تخمینی را مشاهده کنید، درک بهتری نسبت به این نکته پیدا خواهید کرد که موقعیت مکانی دقیق راننده چگونه می‌تواند روی بازدهی بقیه روز شما تاثیر بگذارد. اتکا کردن به تماس تلفنی، پیامک و ایمیل از راننده بسیار گیج‌کننده است. زمان تحویل تخمینی زنده می‌تواند تماس مستقیم با راننده را حذف کرده و پاسخ را دقیقا جلوی شما قرار دهد.

مصرف‌کنندگان یا می‌خواهند کالای سفارشی‌شان سریع یا در زمان مناسب به دستشان برسد. هر دوی این موارد با انتخاب یک رویکرد ترکیبی تقاضا، مدیریت پیش‌سفارش و گرفتن درخواست‌های لحظه آخری ممکن است. راز موفقیت چنین رویکردی تعیین سفارشات در زمان درست به منبع درست است. برای بهینه‌سازی همان روز، باید در مورد آخرین موقعیت راننده خود برنامه‌ریزی کنید. با استفاده از رویکرد درست شما می‌توانید سفارشان روزانه را دریافت کرده و با اعتماد به نفس کامل انتظارات مشتریان را برآورده سازد.

GPS به شما اجازه می‌دهد که در هر لحظه موقعیت راننده خود را مشاهده کند. با این حال دانستن زمان رسیدن موجب می‌شود که مساله بزرگتری حل شود. زمانی که شما بتوانید زمان تحویل تخمینی را مشاهده کنید، درک بهتری نسبت به این نکته پیدا خواهید کرد که موقعیت مکانی دقیق راننده چگونه می‌تواند روی بازدهی بقیه روز شما تاثیر بگذارد

 

بدون شک، استفاده از خدمات ردیابی GPS انچنان وسیع است که نمی‌توان به همه آنها در یک یادداشت اشاره کرد. بسته به کسب و کاری که دارید، راه‌های بسیار دیگری وجود دارد که فناوری GPS می‌تواند به شما کمک کند. با کریوت تماس بگیرید تا در مورد رویه های کسب و کار خود صحبت کنید، و ما می توانیم به شما در شناسایی سایر زمینه‌هایی که ردیابی GPS می تواند به شما کمک کند اطلاعرسانی کنیم.‌

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *